Biuro Rachunkowe EFEKT - Księgowość Chełmno


Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która stawia na rzetelną, profesjonalną a przy tym przyjazną obsługę. Powierzone zadania wykonujemy z jak największą starannością.

Nasza kadra to połączenie młodości i doświadczenia, entuzjazmu i wiedzy, świeżego spojrzenia i wieloletniej praktyki. Zatrudniamy zarówno młode, energiczne osoby, jak i doświadczone, posiadające ogromną wiedzę z zakresu księgowości i rachunkowości. Gwarantujemy bezpieczeństwo usług – posiadamy uprawnienia Ministerstwa Finansów. Nasza działalność objęta jest ubezpieczeniem OC.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi księgowe na najwyższym poziomie: nieważne czy jesteście Państwo małą - jednoosobową, średnią firmą, czy też spółką, poprowadzimy dla Państwa księgowość w pełni profesjonalnie. Z nami nie będziecie musieli Państwo martwić się o terminy i zaprzątać sobie głowy sprawami w urzędach czy innych instytucjach – prosimy powierzyć to nam, a my wszystkim się zajmiemy.

KOMPLEKSOWE I RZETELNE USŁUGI KSIĘGOWE:

- KSIĘGI HANDLOWE
- KSIĘGI PRZYCHODóW I ROZCHODóW
- KARTY PODATKOWE, EWIDENCJE RYCZAŁTOWE
- DEKLARACJE ZUS, PIT, CIT, VAT, ROZLICZENIA ROCZNE
- SPRAWOZDANIA FINANSOWE, BILANSE
- KADRY I PŁACE


  • Kompleksowe rozliczenia roczne – PIT 28, PIT 36, PIT 36L, PIT 37, PIT 38, PIT 39 wraz ze wszystkimi załącznikami do odliczenia usług, m .in. na dzieci, Internet i inne.
  • Rozliczenia indywidualne, wspólnie z małżonkiem, itd.
  • Pomoc przy zakładaniu firmy, oraz reprezentacja przed Urzędem Skarbowym, ZUS, itd.